najväčší predajca nožov Kizlyar v ČR a na Slovensku

CZSKDE
Kategória
 
Výrobcovia
Informácie
O firmě Kizlyar
O firmě AiR Company
Typy čepelí
Typy výbrusu nožů
Typy záměrných křížů
Akcie / Zľavy
Nôž Kizlyar Strepet-2
Nôž Kizlyar Strepet-2
91,60 €
77,86 €
Viac... 
Články
Anonymní přispěvatel
Moje SVT40
Tomáš Schneider
Výroba Kizlyar - videa
 

Nôž Kizlyar Biker-1 wood

Výrobca:
Kizlyar 
Dostupnosť:
Skladom
Merná jednotka:
 
Cena bez DPH:
55,87 € 
Cena s DPH:
67,60 € 
 
Množstvo:
 
Kúpiť
 
 
Pri nákupe tovaru výrobcu Kizlyar v celkovej cene nad 99,99 € s DPH je doprava ZADARMO po celom Slovensku
 
 
Základný popis produktu:

Originální verze Biker-1 je vynikající full-size kapesní nůž, dostatečně houževnatý pro použití stejně jako pevné čepele. Biker-1 je větší bratr nože Biker-2. Střenky jsou vyrobeny z odolného kavkazského ořechu a zámek typu "liner lock" je zárukou perfektního uzamčení čepele.

Kapesního nože Kizlyar Biker byl dlouho považován za nejlepší kapesní nůž na trhu s menší vojenskou verzí široce používanou policií a voj.osobami po celém světě. Byl navržen pro speciálně ztížené podmínky.

Parametre:
Celková dĺžka:230 mm
Dĺžka čepele:100 mm
Materiál čepele:65X13 (tvrdost 58 HRC)
Rukoväť:kavkazský ořech
Puzdro:bez pouzdra

Nože Kizlyar sú vyrábané spoločnosťou, ktorá nesie názov podľa mesta Kizlyar, v ktorom sídli. Mesto samotné leží v dagestanskej republike, ktorá sa geograficky rozprestiera medzi Kaspickým morom a centrálnou časťou Kaukazu. Dagestan je od známy svojim umením spracovávanie kovu a dreva, vyrezávaním do kostí a kameňa, výrobou kobercov, šperkárstvom a výrobou zbraní.

Spoločnosť Kizlyar je v súčasnej dobe považovaná za jednu z vedúcich spoločností na trhu v oblasti remeselne vyrábaných nožov a chladných zbraní v Rusku. Všetky modely nožov, dýk a šablí sú vyrábané ručne s použitím tradícií kaukazských strelcov z minulých storočí. Nože Kizlyar majú veľmi širokú oblasť použitia, a to od poľovníkov, rybárov, turistov, vojenského personálu, špeciálnych jednotiek až po zberateľov a domácnosti. Na výrobu nožov sa používajú najmodernejšie technológie a tradičné ručné práce, ktoré umožňujú spoločnosti Kizlyar ponúkať spotrebiteľom najlepší produkt, ktorý vyhovuje pomerem kvalita / cena. Dnešný sortiment nožov spoločnosti Kyzliar je tak veľký, že môže poskytnúť vhodný nôž všetkým spotrebiteľom s rôznymi požiadavkami.

Nože sú vyrábané z ruskej nerezovej, uhlíkovej a v neposlednom rade vysoko kvalitnej damascénskej ocele vlastnej produkcie. V základnom prevedení sa používa oceľ 65X 13. Po zakalení na tvrdosť 57-59 HRC umožňuje táto oceľ udržať dlhý čas vynikajúce rezné vlastnosti. Čepele nožov sú odlišné vďaka návratu k tradíciám, ktoré zahŕňajú zdobenie rôznymi dekoratívnymi motívmi, ktorými môžu byť scény z lovu, obrázky divokých zvierat a vtákov, alebo tradične štylizovaný rastlinný motív. Ďalej môže byť každý výrobok zdobený striebrom, alpakou alebo čiernený. Pre každý nôž alebo šabľu sa jednotlivo vyrába puzdro, ktoré môže byť taktiež zdobené tradičnými motívmi.

Firma Kizlyar je výrobca nožov prvotriednej kvality, preverené mnohými rokmi užívania ich produktov po celom svete, či už lovci, trappery, špeciálnymi jednotkami, alebo napríklad samotným prezidentom Ruskej federácie. Pokiaľ zháňate nôž, ktorý nezničíte a ktorý budú používať aj vaši potomkovia, alebo ak zháňate darček pre poľovníkov či rybárov a chcete mu urobiť naozaj radosť nejakým výnimočným darčekom, ktorý bude zároveň aj užitočný, potom sú nože Kizlyar pre vás tou správnou voľbou.

 
 
k. 29.08.2013 00:25:12 
Jaká je dodací lhůta?
 
 
Karel Bukovský PRODUCT MANAGER 29.08.2013 08:30:05 
Dobrý den, tyto nože jsou skladem, takže v ČR do druhého dne, na Slovensko 2 až 3 dny.
 
 
Alena V. 14.11.2013 09:46:48 
Dobrý den, chtěla bych nějaký tento nůž jako dárek pro manžela, ale píšete že není s pouzdrem, dá se někde nějaké dokoupit?
 
 
Karel Bukovský PRODUCT MANAGER 14.11.2013 09:53:45 
Dobrý den, tyto nože se s pouzdrem skutečně nedodávají, ale určitě není problém kdekoliv dokoupit taktické kožené pouzdro, jaké používají např. bezpečnostní složky apod. Příklad ze života - jeden náš kolega nosil nůž v pouzdře na pepřový sprej. Nicméně dle mého názoru se tyto kapesní nože většinou nosí spíše v kapse, a to včetně myslivců nebo outdoorových nadšenců, ale rozhodnutí je na Vašem manželovi, resp. na Vás, pokud jde o dárek.
 
Odkazy k produktu:
 
 
Nôž Kizlyar Biker-1 wood
Nôž Kizlyar Biker-1 wood
Nôž Kizlyar Biker-1 wood
Nôž Kizlyar Biker-1 wood
Nôž Kizlyar Biker-1 wood
Nôž Kizlyar Biker-1 wood
 
 
Info o výrobcovi
Kizlyar
Kizlyar web
Dalšie produkty
Najpredávanejšie
1.Nôž Kizlyar Biker-1 wood
2.Nôž Kizlyar Irbis wood
3.Nôž Kizlyar Biker-2 wood FE
4.Nôž Kizlyar Irbis
5.Nôž Kizlyar NSK Sterkh elastron
6.Nôž Kizlyar Bars
Čo je nové?
Nôž Zlatoust AiR Rys elm
Nôž Zlatoust AiR Rys elm
215,60 €