najväčší predajca nožov Kizlyar v ČR a na Slovensku

CZSKDE
Kategória
 
Výrobcovia
Informácie
O firmě Kizlyar
O firmě AiR Company
Typy čepelí
Typy výbrusu nožů
Typy záměrných křížů
Akcie / Zľavy
Nôž Kizlyar Striks
Nôž Kizlyar Striks
116,25 €
98,56 €
Viac... 
Články
Anonymní přispěvatel
Moje SVT40
Tomáš Schneider
Výroba Kizlyar - videa
 

Nôž Kizlyar NSK Sterkh

Nôž Kizlyar NSK Sterkh
 
Nôž Kizlyar NSK Sterkh
Nôž Kizlyar NSK Sterkh
Nôž Kizlyar NSK Sterkh
Nôž Kizlyar NSK Sterkh
 
Výrobca:
Kizlyar 
Dostupnosť:
Skladom
Merná jednotka:
 
Cena bez DPH:
82,30 € 
Cena s DPH:
99,58 € 
 
Množstvo:
 
Kúpiť
 
 
Celková cena za dopravu a platbu bude u tohto produktu 9,- €. Pri nákupe tovaru výrobcu Kizlyar v celkovej cene nad 104,16 € s DPH je doprava ZADARMO po celom Slovensku!
 
 
Základný popis produktu:

Robustní zavírací nůž Kizlyar NSK Sterkh je pomocníkem do každé situace. Zámek typu "liner lock" je zárukou zajištění nože, střenky z kavkazského ořechu dodají příjemný a bezpečný úchop.

Parametre:
Celková dĺžka:221 mm
Dĺžka čepele:105 mm
Hrúbka čepele:3.6 mm
Materiál čepele:65X13 (tvrdost 58 HRC)
Váha noža:182 g
Rukoväť:kavkazský ořech
Puzdro:bez pouzdra

Nože Kizlyar sú vyrábané spoločnosťou, ktorá nesie názov podľa mesta Kizlyar, v ktorom sídli. Mesto samotné leží v dagestanskej republike, ktorá sa geograficky rozprestiera medzi Kaspickým morom a centrálnou časťou Kaukazu. Dagestan je od známy svojim umením spracovávanie kovu a dreva, vyrezávaním do kostí a kameňa, výrobou kobercov, šperkárstvom a výrobou zbraní.

Spoločnosť Kizlyar je v súčasnej dobe považovaná za jednu z vedúcich spoločností na trhu v oblasti remeselne vyrábaných nožov a chladných zbraní v Rusku. Všetky modely nožov, dýk a šablí sú vyrábané ručne s použitím tradícií kaukazských strelcov z minulých storočí. Nože Kizlyar majú veľmi širokú oblasť použitia, a to od poľovníkov, rybárov, turistov, vojenského personálu, špeciálnych jednotiek až po zberateľov a domácnosti. Na výrobu nožov sa používajú najmodernejšie technológie a tradičné ručné práce, ktoré umožňujú spoločnosti Kizlyar ponúkať spotrebiteľom najlepší produkt, ktorý vyhovuje pomerem kvalita / cena. Dnešný sortiment nožov spoločnosti Kyzliar je tak veľký, že môže poskytnúť vhodný nôž všetkým spotrebiteľom s rôznymi požiadavkami.

Nože sú vyrábané z ruskej nerezovej, uhlíkovej a v neposlednom rade vysoko kvalitnej damascénskej ocele vlastnej produkcie. V základnom prevedení sa používa oceľ 65X 13. Po zakalení na tvrdosť 57-59 HRC umožňuje táto oceľ udržať dlhý čas vynikajúce rezné vlastnosti. Čepele nožov sú odlišné vďaka návratu k tradíciám, ktoré zahŕňajú zdobenie rôznymi dekoratívnymi motívmi, ktorými môžu byť scény z lovu, obrázky divokých zvierat a vtákov, alebo tradične štylizovaný rastlinný motív. Ďalej môže byť každý výrobok zdobený striebrom, alpakou alebo čiernený. Pre každý nôž alebo šabľu sa jednotlivo vyrába puzdro, ktoré môže byť taktiež zdobené tradičnými motívmi.

Nože sú vyrábané z prírodných materiálov, ktorých odtieň zafarbenie sa môže kus od kusu líšiť. Tiež leptanie či gravírovanie čepele je čo kus to originál.

Firma Kizlyar je výrobca nožov prvotriednej kvality, preverené mnohými rokmi užívania ich produktov po celom svete, či už lovci, trappery, špeciálnymi jednotkami, alebo napríklad samotným prezidentom Ruskej federácie. Pokiaľ zháňate nôž, ktorý nezničíte a ktorý budú používať aj vaši potomkovia, alebo ak zháňate darček pre poľovníkov či rybárov a chcete mu urobiť naozaj radosť nejakým výnimočným darčekom, ktorý bude zároveň aj užitočný, potom sú nože Kizlyar pre vás tou správnou voľbou.

 
 
Zajcev 24.06.2013 17:47:56 
Dobrý den jaký je rozdíl mezi tímto nožem a verzí se záštitou?
 
 
Karel Bukovský PRODUCT MANAGER 24.06.2013 17:54:06 
Oba nože jsou totožné, jen ten druhý má na začátku střenky ocelovou záštitu, čili je i o pár gramů těžší a o něco dražší, ale materiálově či rozměrově jsou nože skutečně shodné. Snad to takto jako odpověď stačí...
 
Odkazy k produktu:
 
 
Nôž Kizlyar NSK Sterkh
Nôž Kizlyar NSK Sterkh
Nôž Kizlyar NSK Sterkh
Nôž Kizlyar NSK Sterkh
Nôž Kizlyar NSK Sterkh
 
 
Info o výrobcovi
Kizlyar
Kizlyar web
Dalšie produkty
Najpredávanejšie
1.Nôž Kizlyar NSK Sterkh
2.Nôž Kizlyar Irbis wood
3.Nôž Kizlyar Biker-2 black SRT Z50
4.Nôž Kizlyar Irbis
5.Nôž Kizlyar Bars
6.Nůž Kizlyar Kunica
Čo je nové?
Nůž Kizlyar Abchazskiy M
Nůž Kizlyar Abchazskiy M
157,92 €