najväčší predajca nožov Kizlyar v ČR a na Slovensku

CZSKDE
Kategória
 
Výrobcovia
Informácie
O firmě Kizlyar
O firmě AiR Company
Typy čepelí
Typy výbrusu nožů
Typy záměrných křížů
Akcie / Zľavy
Nôž Kizlyar Gurza-2
Nôž Kizlyar Gurza-2
107,31 €
91,21 €
Viac... 
Články
Anonymní přispěvatel
Moje SVT40
Tomáš Schneider
Výroba Kizlyar - videa
 

Nôž Kizlyar Piranya black

Výrobca:
Kizlyar 
Dostupnosť:
Skladom
Merná jednotka:
 
Cena bez DPH:
69,29 € 
Cena s DPH:
83,85 € 
 
Množstvo:
 
Kúpiť
 
 
Celková cena za dopravu a platbu bude u tohto produktu 9,- €. Pri nákupe tovaru výrobcu Kizlyar v celkovej cene nad 96,15 € s DPH je doprava ZADARMO po celom Slovensku!
 
 
Základný popis produktu:

Piranya je univerzální outdoorový nůž s extrémně houževnatou čepelí. Tato čepel je 4mm tlustá a je vyrobena ze slavné ruské oceli 65x13, zakalené na trvrdost 56-58 dle Rockwella. Rukojeť je obalena extra odolnou šňurou Paracord. V případě potřeby se dá tato šňůra jednoduše odmotat a nůž použít pro vytvoření provizorního oštěpu.

Čepel má přidané 20mm dlouhé pilovité ostří, užitečné při řezání lana na jiných měkčích materiálů. Také je černěna pro omezení odrazů světla.

Parametre:
Celková dĺžka:225 mm
Dĺžka čepele:120 mm
Hrúbka čepele:4.5 mm
Materiál čepele:65X13 (tvrdost 58 HRC)
Rukoväť:šňůra typu Paracord
Puzdro:kožené

Nože Kizlyar sú vyrábané spoločnosťou, ktorá nesie názov podľa mesta Kizlyar, v ktorom sídli. Mesto samotné leží v dagestanskej republike, ktorá sa geograficky rozprestiera medzi Kaspickým morom a centrálnou časťou Kaukazu. Dagestan je od známy svojim umením spracovávanie kovu a dreva, vyrezávaním do kostí a kameňa, výrobou kobercov, šperkárstvom a výrobou zbraní.

Spoločnosť Kizlyar je v súčasnej dobe považovaná za jednu z vedúcich spoločností na trhu v oblasti remeselne vyrábaných nožov a chladných zbraní v Rusku. Všetky modely nožov, dýk a šablí sú vyrábané ručne s použitím tradícií kaukazských strelcov z minulých storočí. Nože Kizlyar majú veľmi širokú oblasť použitia, a to od poľovníkov, rybárov, turistov, vojenského personálu, špeciálnych jednotiek až po zberateľov a domácnosti. Na výrobu nožov sa používajú najmodernejšie technológie a tradičné ručné práce, ktoré umožňujú spoločnosti Kizlyar ponúkať spotrebiteľom najlepší produkt, ktorý vyhovuje pomerem kvalita / cena. Dnešný sortiment nožov spoločnosti Kyzliar je tak veľký, že môže poskytnúť vhodný nôž všetkým spotrebiteľom s rôznymi požiadavkami.

Nože sú vyrábané z ruskej nerezovej, uhlíkovej a v neposlednom rade vysoko kvalitnej damascénskej ocele vlastnej produkcie. V základnom prevedení sa používa oceľ 65X 13. Po zakalení na tvrdosť 57-59 HRC umožňuje táto oceľ udržať dlhý čas vynikajúce rezné vlastnosti. Čepele nožov sú odlišné vďaka návratu k tradíciám, ktoré zahŕňajú zdobenie rôznymi dekoratívnymi motívmi, ktorými môžu byť scény z lovu, obrázky divokých zvierat a vtákov, alebo tradične štylizovaný rastlinný motív. Ďalej môže byť každý výrobok zdobený striebrom, alpakou alebo čiernený. Pre každý nôž alebo šabľu sa jednotlivo vyrába puzdro, ktoré môže byť taktiež zdobené tradičnými motívmi.

Nože sú vyrábané z prírodných materiálov, ktorých odtieň zafarbenie sa môže kus od kusu líšiť. Tiež leptanie či gravírovanie čepele je čo kus to originál.

Firma Kizlyar je výrobca nožov prvotriednej kvality, preverené mnohými rokmi užívania ich produktov po celom svete, či už lovci, trappery, špeciálnymi jednotkami, alebo napríklad samotným prezidentom Ruskej federácie. Pokiaľ zháňate nôž, ktorý nezničíte a ktorý budú používať aj vaši potomkovia, alebo ak zháňate darček pre poľovníkov či rybárov a chcete mu urobiť naozaj radosť nejakým výnimočným darčekom, ktorý bude zároveň aj užitočný, potom sú nože Kizlyar pre vás tou správnou voľbou.

 
 
jouja 31.12.2013 11:56:30 
zdravim, je ta snura na rukojeti ta sama co na nozich Strela nebo Igla?
 
 
Karel Bukovský PRODUCT MANAGER 31.12.2013 11:59:04 
Dobrý den, ano - jedná se o tu samou padákovou šňůru Paracord.
 
Odkazy k produktu:
 
 
Nôž Kizlyar Piranya black
Nôž Kizlyar Piranya black
Nôž Kizlyar Piranya black
Nôž Kizlyar Piranya black
Nôž Kizlyar Piranya black
Nôž Kizlyar Piranya black
Nôž Kizlyar Piranya black
Nôž Kizlyar Piranya black
Nôž Kizlyar Piranya black
Nôž Kizlyar Piranya black
 
 
Info o výrobcovi
Kizlyar
Kizlyar web
Dalšie produkty
Najpredávanejšie
1.Nôž Kizlyar Finskiy wood
2.Nôž Kizlyar Taran wood
3.Nôž Kizlyar Igla
4.Nôž Kizlyar Piranya black
5.Nôž Kizlyar U-4
6.Nôž Kizlyar Finskiy
7.Nôž Kizlyar Scorpion suvenirny
8.Nôž Kizlyar Sobol
9.Nôž Kizlyar Taran black
10.Nôž Kizlyar Finskiy black
Čo je nové?
Nôž Kizlyar Scorpion suvenirny
Nôž Kizlyar Scorpion suvenirny
30,38 €