najväčší predajca nožov Kizlyar v ČR a na Slovensku

CZSKDE
Kategória
 
Výrobcovia
Informácie
O firmě Kizlyar
O firmě AiR Company
Typy čepelí
Typy výbrusu nožů
Typy záměrných křížů
Akcie / Zľavy
Nôž Kizlyar Irtysh-2 black
Nôž Kizlyar Irtysh-2 black
126,15 €
119,85 €
Viac... 
Články
Anonymní přispěvatel
Moje SVT40
Tomáš Schneider
Výroba Kizlyar - videa
 

Nôž Kizlyar Amur black

Nôž Kizlyar Amur black
 
Nôž Kizlyar Amur black
Nôž Kizlyar Amur black
Nôž Kizlyar Amur black
Nôž Kizlyar Amur black
 
Výrobca:
Kizlyar 
Dostupnosť:
Skladom
Merná jednotka:
 
Cena bez DPH:
101,40 € 
Cena s DPH:
122,69 € 
 
Množstvo:
 
Kúpiť
 
 
UPOZORNENIE: U tohto tovaru je doprava na Slovensku i ČR ZADARMO!
 
 
Základný popis produktu:

Tento nůž byl pojmenován po jedné z největších řek světa, tekoucí na ruském Dálném východě a jež vytváří přirozenou hranici mezi Ruskem a severní Čínou.

Tento nůž má ostří stylu "drop point". Jde o velmi praktický a super-houževnatý užitný nůž, který se hodí do každé situace. Od jednoduchých outdoorových aplikací až po vážné survival či dokonce vojensko-taktické užití. 10mm záštita je ochranou proti náhodnému pořezání.

Nová River série nožů Kizlyar přináší nový design. Pro dokonalé zajištění rukojeti je tato ukončena ocelovou koncovkou, která může sloužit i jako rozbíječ skla, ledu atd.

Parametre:
Celková dĺžka:268 mm
Dĺžka čepele:148 mm
Hrúbka čepele:4 mm
Materiál čepele:65X13 (tvrdost 58 HRC)
Váha noža:264 g
Rukoväť:Elastron G
Puzdro:kožené

Nože Kizlyar sú vyrábané spoločnosťou, ktorá nesie názov podľa mesta Kizlyar, v ktorom sídli. Mesto samotné leží v dagestanskej republike, ktorá sa geograficky rozprestiera medzi Kaspickým morom a centrálnou časťou Kaukazu. Dagestan je od známy svojim umením spracovávanie kovu a dreva, vyrezávaním do kostí a kameňa, výrobou kobercov, šperkárstvom a výrobou zbraní.

Spoločnosť Kizlyar je v súčasnej dobe považovaná za jednu z vedúcich spoločností na trhu v oblasti remeselne vyrábaných nožov a chladných zbraní v Rusku. Všetky modely nožov, dýk a šablí sú vyrábané ručne s použitím tradícií kaukazských strelcov z minulých storočí. Nože Kizlyar majú veľmi širokú oblasť použitia, a to od poľovníkov, rybárov, turistov, vojenského personálu, špeciálnych jednotiek až po zberateľov a domácnosti. Na výrobu nožov sa používajú najmodernejšie technológie a tradičné ručné práce, ktoré umožňujú spoločnosti Kizlyar ponúkať spotrebiteľom najlepší produkt, ktorý vyhovuje pomerem kvalita / cena. Dnešný sortiment nožov spoločnosti Kyzliar je tak veľký, že môže poskytnúť vhodný nôž všetkým spotrebiteľom s rôznymi požiadavkami.

Nože sú vyrábané z ruskej nerezovej, uhlíkovej a v neposlednom rade vysoko kvalitnej damascénskej ocele vlastnej produkcie. V základnom prevedení sa používa oceľ 65X 13. Po zakalení na tvrdosť 57-59 HRC umožňuje táto oceľ udržať dlhý čas vynikajúce rezné vlastnosti. Čepele nožov sú odlišné vďaka návratu k tradíciám, ktoré zahŕňajú zdobenie rôznymi dekoratívnymi motívmi, ktorými môžu byť scény z lovu, obrázky divokých zvierat a vtákov, alebo tradične štylizovaný rastlinný motív. Ďalej môže byť každý výrobok zdobený striebrom, alpakou alebo čiernený. Pre každý nôž alebo šabľu sa jednotlivo vyrába puzdro, ktoré môže byť taktiež zdobené tradičnými motívmi.

Firma Kizlyar je výrobca nožov prvotriednej kvality, preverené mnohými rokmi užívania ich produktov po celom svete, či už lovci, trappery, špeciálnymi jednotkami, alebo napríklad samotným prezidentom Ruskej federácie. Pokiaľ zháňate nôž, ktorý nezničíte a ktorý budú používať aj vaši potomkovia, alebo ak zháňate darček pre poľovníkov či rybárov a chcete mu urobiť naozaj radosť nejakým výnimočným darčekom, ktorý bude zároveň aj užitočný, potom sú nože Kizlyar pre vás tou správnou voľbou.

 
----- žiadne komentáre k produktu nie sú k dispozícii -----
Odkazy k produktu:
 
 
Nôž Kizlyar Amur black
Nôž Kizlyar Amur black
Nôž Kizlyar Amur black
Nôž Kizlyar Amur black
Nôž Kizlyar Amur black
 
 
Info o výrobcovi
Kizlyar
Kizlyar web
Dalšie produkty
Najpredávanejšie
1.Nôž Kizlyar Bajkal
2.Nôž Kizlyar Irtysh
3.Nôž Kizlyar Irtysh-2
4.Nôž Kizlyar Kolyma
5.Nôž Kizlyar Samur
6.Nôž Kizlyar Amur black
7.Nôž Kizlyar Bajkal black
8.Nôž Kizlyar Jenisej
9.Nôž Kizlyar Pechora-2 black
10.Nôž Kizlyar Amur-2 black
Čo je nové?
Nôž Kizlyar Egerskiy wood
Nôž Kizlyar Egerskiy wood
141,92 €