najväčší predajca nožov Kizlyar v ČR a na Slovensku

CZSKDE
Kategória
 
Výrobcovia
Informácie
O firmě Kizlyar
O firmě AiR Company
Typy čepelí
Typy výbrusu nožů
Typy záměrných křížů
Akcie / Zľavy
Nôž Kizlyar Taiga hand
Nôž Kizlyar Taiga hand
126,54 €
107,56 €
Viac... 
Články
Anonymní přispěvatel
Moje SVT40
Tomáš Schneider
Výroba Kizlyar - videa
 

Nôž Kizlyar Argun-2

Výrobca:
Kizlyar 
Dostupnosť:
Skladom
Merná jednotka:
 
Cena bez DPH:
107,76 € 
Cena s DPH:
130,38 € 
 
Množstvo:
 
Kúpiť
 
 
UPOZORNENIE: U tohto tovaru je doprava na Slovensku i ČR ZADARMO!
 
 
Základný popis produktu:

Nôž Kizlyar Argun-2 je už druhou verziou taktického nože Argun z "River" série firmy Kizlyar. Nôž je určený všetkým, ktorí sú pravidelne konfrontovaní s nebezpečenstvom v ich každodennej činnosti.

Čepeľ typu "tanto" kombinuje vysoké rezacie a bodací schopnosti. Na bočných plochách čepele je rebrovanie, ktoré ešte zvyšuje pevnosť celej čepele vo všetkých smeroch.

Rukoväť je vyrobená z tepelne odolného materiálu Elastron G, ktorý zaisťuje pevný a nekĺzavý úchop ako v holé dlani, tak aj v taktickej rukavici.

Nôž je dodávaný s odolným ručne šitým koženým puzdrom.

Parametre:
Celková dĺžka:280 mm
Dĺžka čepele:160 mm
Hrúbka čepele:4.8 mm
Materiál čepele:AUS-8
Váha noža:268 g
Rukoväť:Elastron G
Puzdro:kožené

Nože Kizlyar sú vyrábané spoločnosťou, ktorá nesie názov podľa mesta Kizlyar, v ktorom sídli. Mesto samotné leží v dagestanskej republike, ktorá sa geograficky rozprestiera medzi Kaspickým morom a centrálnou časťou Kaukazu. Dagestan je od známy svojim umením spracovávanie kovu a dreva, vyrezávaním do kostí a kameňa, výrobou kobercov, šperkárstvom a výrobou zbraní.

Spoločnosť Kizlyar je v súčasnej dobe považovaná za jednu z vedúcich spoločností na trhu v oblasti remeselne vyrábaných nožov a chladných zbraní v Rusku. Všetky modely nožov, dýk a šablí sú vyrábané ručne s použitím tradícií kaukazských strelcov z minulých storočí. Nože Kizlyar majú veľmi širokú oblasť použitia, a to od poľovníkov, rybárov, turistov, vojenského personálu, špeciálnych jednotiek až po zberateľov a domácnosti. Na výrobu nožov sa používajú najmodernejšie technológie a tradičné ručné práce, ktoré umožňujú spoločnosti Kizlyar ponúkať spotrebiteľom najlepší produkt, ktorý vyhovuje pomerem kvalita / cena. Dnešný sortiment nožov spoločnosti Kyzliar je tak veľký, že môže poskytnúť vhodný nôž všetkým spotrebiteľom s rôznymi požiadavkami.

Nože sú vyrábané z ruskej nerezovej, uhlíkovej a v neposlednom rade vysoko kvalitnej damascénskej ocele vlastnej produkcie. V základnom prevedení sa používa oceľ 65X 13. Po zakalení na tvrdosť 57-59 HRC umožňuje táto oceľ udržať dlhý čas vynikajúce rezné vlastnosti. Čepele nožov sú odlišné vďaka návratu k tradíciám, ktoré zahŕňajú zdobenie rôznymi dekoratívnymi motívmi, ktorými môžu byť scény z lovu, obrázky divokých zvierat a vtákov, alebo tradične štylizovaný rastlinný motív. Ďalej môže byť každý výrobok zdobený striebrom, alpakou alebo čiernený. Pre každý nôž alebo šabľu sa jednotlivo vyrába puzdro, ktoré môže byť taktiež zdobené tradičnými motívmi.

Firma Kizlyar je výrobca nožov prvotriednej kvality, preverené mnohými rokmi užívania ich produktov po celom svete, či už lovci, trappery, špeciálnymi jednotkami, alebo napríklad samotným prezidentom Ruskej federácie. Pokiaľ zháňate nôž, ktorý nezničíte a ktorý budú používať aj vaši potomkovia, alebo ak zháňate darček pre poľovníkov či rybárov a chcete mu urobiť naozaj radosť nejakým výnimočným darčekom, ktorý bude zároveň aj užitočný, potom sú nože Kizlyar pre vás tou správnou voľbou.

 
----- žiadne komentáre k produktu nie sú k dispozícii -----
Odkazy k produktu:
 
 
----- žiadna videá k produktu nie sú k dispozícii -----
Nôž Kizlyar Argun-2
Nôž Kizlyar Argun-2
Nôž Kizlyar Argun-2
Nôž Kizlyar Argun-2
Nôž Kizlyar Argun-2
Nôž Kizlyar Argun-2
Nôž Kizlyar Argun-2
Nôž Kizlyar Argun-2
Nôž Kizlyar Argun-2
Nôž Kizlyar Argun-2
 
 
Info o výrobcovi
Kizlyar
Kizlyar web
Dalšie produkty
Najpredávanejšie
1.Nôž Kizlyar Bajkal
2.Nôž Kizlyar Irtysh
3.Nôž Kizlyar Irtysh-2
4.Nôž Kizlyar Kolyma
5.Nôž Kizlyar Samur
6.Nôž Kizlyar Bajkal black
7.Nôž Kizlyar Amur black
8.Nôž Kizlyar Jenisej
9.Nôž Kizlyar Jenisej black
10.Nôž Kizlyar Pechora-2 black
Čo je nové?
Nôž Kizlyar KO-1
Nôž Kizlyar KO-1
134,23 €