najväčší predajca nožov Kizlyar v ČR a na Slovensku

CZSKDE
Kategória
 
Výrobcovia
Informácie
O firmě Kizlyar
O firmě AiR Company
Typy čepelí
Typy výbrusu nožů
Typy záměrných křížů
Akcie / Zľavy
Nôž Kizlyar Irtysh-2 black
Nôž Kizlyar Irtysh-2 black
126,15 €
119,85 €
Viac... 
Články
Anonymní přispěvatel
Moje SVT40
Tomáš Schneider
Výroba Kizlyar - videa
 

Nôž Kizlyar Phoenix-2

Výrobca:
Kizlyar 
Dostupnosť:
Skladom
Merná jednotka:
 
Cena bez DPH:
101,08 € 
Cena s DPH:
122,31 € 
 
Množstvo:
 
Kúpiť
 
 
UPOZORNENIE: U tohto tovaru je doprava na Slovensku i ČR ZADARMO!
 
 
Základný popis produktu:

Nôž Kizlyar Phoenix má nezničiteľnú konštrukciu, frézovanú z jediného kusu 6mm ocele a zakončenú profesionálne pripraveným ostrím. Čepeľ je matne čiernená pre obmedzenie odrazov svetla. Rukoväť je tvorená z materiálu Elastron G.

Nôž je dodávaný s puzdrom nového typu, ktoré tvorí jadro z odolného polyméru, zvrchu pokrytého kožou.

Parametre:
Celková dĺžka:303 mm
Dĺžka čepele:174 mm
Hrúbka čepele:5.5 mm
Materiál čepele:65X13 (tvrdost 58 HRC)
Váha noža:290 g
Rukoväť:Elastron G
Puzdro:ABS polymer + koža

Nože Kizlyar sú vyrábané spoločnosťou, ktorá nesie názov podľa mesta Kizlyar, v ktorom sídli. Mesto samotné leží v dagestanskej republike, ktorá sa geograficky rozprestiera medzi Kaspickým morom a centrálnou časťou Kaukazu. Dagestan je od známy svojim umením spracovávanie kovu a dreva, vyrezávaním do kostí a kameňa, výrobou kobercov, šperkárstvom a výrobou zbraní.

Spoločnosť Kizlyar je v súčasnej dobe považovaná za jednu z vedúcich spoločností na trhu v oblasti remeselne vyrábaných nožov a chladných zbraní v Rusku. Všetky modely nožov, dýk a šablí sú vyrábané ručne s použitím tradícií kaukazských strelcov z minulých storočí. Nože Kizlyar majú veľmi širokú oblasť použitia, a to od poľovníkov, rybárov, turistov, vojenského personálu, špeciálnych jednotiek až po zberateľov a domácnosti. Na výrobu nožov sa používajú najmodernejšie technológie a tradičné ručné práce, ktoré umožňujú spoločnosti Kizlyar ponúkať spotrebiteľom najlepší produkt, ktorý vyhovuje pomerem kvalita / cena. Dnešný sortiment nožov spoločnosti Kyzliar je tak veľký, že môže poskytnúť vhodný nôž všetkým spotrebiteľom s rôznymi požiadavkami.

Nože sú vyrábané z ruskej nerezovej, uhlíkovej a v neposlednom rade vysoko kvalitnej damascénskej ocele vlastnej produkcie. V základnom prevedení sa používa oceľ 65X 13. Po zakalení na tvrdosť 57-59 HRC umožňuje táto oceľ udržať dlhý čas vynikajúce rezné vlastnosti. Čepele nožov sú odlišné vďaka návratu k tradíciám, ktoré zahŕňajú zdobenie rôznymi dekoratívnymi motívmi, ktorými môžu byť scény z lovu, obrázky divokých zvierat a vtákov, alebo tradične štylizovaný rastlinný motív. Ďalej môže byť každý výrobok zdobený striebrom, alpakou alebo čiernený. Pre každý nôž alebo šabľu sa jednotlivo vyrába puzdro, ktoré môže byť taktiež zdobené tradičnými motívmi.

Firma Kizlyar je výrobca nožov prvotriednej kvality, preverené mnohými rokmi užívania ich produktov po celom svete, či už lovci, trappery, špeciálnymi jednotkami, alebo napríklad samotným prezidentom Ruskej federácie. Pokiaľ zháňate nôž, ktorý nezničíte a ktorý budú používať aj vaši potomkovia, alebo ak zháňate darček pre poľovníkov či rybárov a chcete mu urobiť naozaj radosť nejakým výnimočným darčekom, ktorý bude zároveň aj užitočný, potom sú nože Kizlyar pre vás tou správnou voľbou.

 
 
Juchelka 27.10.2013 19:46:52 
liší se verze jedna a dva něčim jinym než dýlkou?
 
 
Karel Bukovský PRODUCT MANAGER 27.10.2013 20:28:36 
Dobrý večer, nože Kizlyar Phoenix-1 a Phoenix-2 se liší hlavně délkou, a tedy i hmotností, ostatní parametry jsou víceméně shodné. Druhý zásadní rozdíl je v pouzdrech - jednička má pouzdro kožené, dvojka z polymeru.
 
Odkazy k produktu:
 
 
Nôž Kizlyar Phoenix-2
Nôž Kizlyar Phoenix-2
Nôž Kizlyar Phoenix-2
Nôž Kizlyar Phoenix-2
Nôž Kizlyar Phoenix-2
Nôž Kizlyar Phoenix-2
Nôž Kizlyar Phoenix-2
 
 
Info o výrobcovi
Kizlyar
Kizlyar web
Dalšie produkty
Najpredávanejšie
1.Nôž Kizlyar Korshun
2.Nôž Kizlyar Korshun Pila
3.Nôž Kizlyar Stalker Combat
4.Nôž Kizlyar Phoenix-2
5.Nôž Kizlyar Kombat
6.Nôž Kizlyar Stalker leather
7.Nôž Kizlyar Stalker wood
8.Nôž Kizlyar Kondor
9.Nôž Kizlyar Stalker
10.Nôž Kizlyar Orlan
Čo je nové?
Nôž Kizlyar Scorpion suvenirny
Nôž Kizlyar Scorpion suvenirny
30,38 €