najväčší predajca nožov Kizlyar v ČR a na Slovensku

CZSKDE
Kategória
 
Výrobcovia
Informácie
O firmě Kizlyar
O firmě AiR Company
Typy čepelí
Typy výbrusu nožů
Typy záměrných křížů
Akcie / Zľavy
Nôž Kizlyar Biker-2 black SRT Z50
Nôž Kizlyar Biker-2 black SRT Z50
80,00 €
68,25 €
Viac... 
Články
Anonymní přispěvatel
Moje SVT40
Tomáš Schneider
Výroba Kizlyar - videa
 

Nôž Kizlyar Rubezh

Výrobca:
Kizlyar 
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
Skladom
Merná jednotka:
 
Cena bez DPH:
106,41 € 
Cena s DPH:
128,75 € 
 
Množstvo:
 
Kúpiť
 
 
UPOZORNENIE: U tohto tovaru je doprava na Slovensku i ČR ZADARMO!
 
 
Základný popis produktu:

Nôž Rubezh je nôž z limitovanej série s názvom Pohraničník. Predlohou tohto nože boli osvedčené a mimoriadne spoľahlivé vojenské dýky sovietskeho obdobia z vojenskej kampane v Afganistane.

Čepeľ typu Bowie je vyrobená z leštenej martenzitické nerezovej ocele AUS-8. Rukoväť je z patentovaného materiálu Elastron G, ktorý zabezpečí pevný úchop za akýchkoľvek podmienok.

Mosadzná záštita je zdobená symbolikou ruských zelených brigadýrek (rusky фуражка) a baretov, ktoré sa používajú na označovanie pohraničných vojsk už od roku 1902.

Nôž Rubezh je vysoko cenený darček - Kizlyar vyrobil iba jedinú sériu týchto nožov. Jedná sa o veľmi univerzálny nôž, vhodný pre široké spektrum aplikácií ako pri výkone služby, tak aj v každodennom živote.

K noži je dodávané kožené púzdro, ktoré je navyše vo vnútri vystužené ABS polymérom a ktoré umožňuje ľahký prístup k nožu aj len jednou rukou.

Parametre:
Celková dĺžka:255 mm
Dĺžka čepele:138 mm
Hrúbka čepele:4 mm
Materiál čepele:AUS-8
Váha noža:178 g
Rukoväť:Elastron G
Puzdro:ABS polymer + koža

Nože Kizlyar sú vyrábané spoločnosťou, ktorá nesie názov podľa mesta Kizlyar, v ktorom sídli. Mesto samotné leží v dagestanskej republike, ktorá sa geograficky rozprestiera medzi Kaspickým morom a centrálnou časťou Kaukazu. Dagestan je od známy svojim umením spracovávanie kovu a dreva, vyrezávaním do kostí a kameňa, výrobou kobercov, šperkárstvom a výrobou zbraní.

Spoločnosť Kizlyar je v súčasnej dobe považovaná za jednu z vedúcich spoločností na trhu v oblasti remeselne vyrábaných nožov a chladných zbraní v Rusku. Všetky modely nožov, dýk a šablí sú vyrábané ručne s použitím tradícií kaukazských strelcov z minulých storočí. Nože Kizlyar majú veľmi širokú oblasť použitia, a to od poľovníkov, rybárov, turistov, vojenského personálu, špeciálnych jednotiek až po zberateľov a domácnosti. Na výrobu nožov sa používajú najmodernejšie technológie a tradičné ručné práce, ktoré umožňujú spoločnosti Kizlyar ponúkať spotrebiteľom najlepší produkt, ktorý vyhovuje pomerem kvalita / cena. Dnešný sortiment nožov spoločnosti Kyzliar je tak veľký, že môže poskytnúť vhodný nôž všetkým spotrebiteľom s rôznymi požiadavkami.

Nože sú vyrábané z ruskej nerezovej, uhlíkovej a v neposlednom rade vysoko kvalitnej damascénskej ocele vlastnej produkcie. V základnom prevedení sa používa oceľ 65X 13. Po zakalení na tvrdosť 57-59 HRC umožňuje táto oceľ udržať dlhý čas vynikajúce rezné vlastnosti. Čepele nožov sú odlišné vďaka návratu k tradíciám, ktoré zahŕňajú zdobenie rôznymi dekoratívnymi motívmi, ktorými môžu byť scény z lovu, obrázky divokých zvierat a vtákov, alebo tradične štylizovaný rastlinný motív. Ďalej môže byť každý výrobok zdobený striebrom, alpakou alebo čiernený. Pre každý nôž alebo šabľu sa jednotlivo vyrába puzdro, ktoré môže byť taktiež zdobené tradičnými motívmi.

Nože sú vyrábané z prírodných materiálov, ktorých odtieň zafarbenie sa môže kus od kusu líšiť. Tiež leptanie či gravírovanie čepele je čo kus to originál.

Firma Kizlyar je výrobca nožov prvotriednej kvality, preverené mnohými rokmi užívania ich produktov po celom svete, či už lovci, trappery, špeciálnymi jednotkami, alebo napríklad samotným prezidentom Ruskej federácie. Pokiaľ zháňate nôž, ktorý nezničíte a ktorý budú používať aj vaši potomkovia, alebo ak zháňate darček pre poľovníkov či rybárov a chcete mu urobiť naozaj radosť nejakým výnimočným darčekom, ktorý bude zároveň aj užitočný, potom sú nože Kizlyar pre vás tou správnou voľbou.

 
----- žiadne komentáre k produktu nie sú k dispozícii -----
Odkazy k produktu:
 
 
----- žiadna videá k produktu nie sú k dispozícii -----
Nôž Kizlyar Rubezh
Nôž Kizlyar Rubezh
Nôž Kizlyar Rubezh
Nôž Kizlyar Rubezh
Nôž Kizlyar Rubezh
Nôž Kizlyar Rubezh
Nôž Kizlyar Rubezh
Nôž Kizlyar Rubezh
Nôž Kizlyar Rubezh
Nôž Kizlyar Rubezh
 
 
Info o výrobcovi
Kizlyar
Kizlyar web
Dalšie produkty
Najpredávanejšie
1.Nôž Kizlyar Korshun Pila
2.Nôž Kizlyar Stalker Combat
3.Nôž Kizlyar Voron-3
4.Nôž Kizlyar Korshun-3
5.Nôž Kizlyar KO-1 leather
6.Nôž Kizlyar Militari
7.Nôž Kizlyar KO-1 wood black
8.Nôž Kizlyar KO-2 wood black
9.Nôž Kizlyar Rubezh
10.Nôž Kizlyar KO-1
Čo je nové?
Nůž Kizlyar Abchazskiy M
Nůž Kizlyar Abchazskiy M
149,58 €