najväčší predajca nožov Kizlyar v ČR a na Slovensku

CZSKDE
Kategória
 
Výrobcovia
Informácie
O firmě Kizlyar
O firmě AiR Company
Typy čepelí
Typy výbrusu nožů
Typy záměrných křížů
Akcie / Zľavy
Nôž Kizlyar Striks
Nôž Kizlyar Striks
95,77 €
81,40 €
Viac... 
Články
Anonymní přispěvatel
Moje SVT40
Tomáš Schneider
Výroba Kizlyar - videa
 

Nôž Kizlyar Stalker Combat

Nôž Kizlyar Stalker Combat
 
Nôž Kizlyar Stalker Combat
Nôž Kizlyar Stalker Combat
Nôž Kizlyar Stalker Combat
 
Výrobca:
Kizlyar 
Dostupnosť:
Skladom
Merná jednotka:
 
Pův.cena bez DPH:
104,58 € 
Zľava:
10% 
Cena bez DPH:
94,12 € 
Cena s DPH:
113,88 € 
 
Množstvo:
 
Kúpiť
- 10%
 
 
UPOZORNENIE: U tohto tovaru je doprava na Slovensku i ČR ZADARMO!
 
 
Základný popis produktu:

Poslední verze slavného nože Kizlyar Stalker. Verze Combat má oproti verzi původní delší pilové ostří a hruška na konci rukojeti je do špičky, takže je vhodná i pro údery, ať už do skla či do živé síly.

Parametre:
Celková dĺžka:290 mm
Dĺžka čepele:160 mm
Hrúbka čepele:4.7 mm
Materiál čepele:65X13 (tvrdost 58 HRC)
Rukoväť:Elastron G
Puzdro:ABS polymer + koža

Nože Kizlyar sú vyrábané spoločnosťou, ktorá nesie názov podľa mesta Kizlyar, v ktorom sídli. Mesto samotné leží v dagestanskej republike, ktorá sa geograficky rozprestiera medzi Kaspickým morom a centrálnou časťou Kaukazu. Dagestan je od známy svojim umením spracovávanie kovu a dreva, vyrezávaním do kostí a kameňa, výrobou kobercov, šperkárstvom a výrobou zbraní.

Spoločnosť Kizlyar je v súčasnej dobe považovaná za jednu z vedúcich spoločností na trhu v oblasti remeselne vyrábaných nožov a chladných zbraní v Rusku. Všetky modely nožov, dýk a šablí sú vyrábané ručne s použitím tradícií kaukazských strelcov z minulých storočí. Nože Kizlyar majú veľmi širokú oblasť použitia, a to od poľovníkov, rybárov, turistov, vojenského personálu, špeciálnych jednotiek až po zberateľov a domácnosti. Na výrobu nožov sa používajú najmodernejšie technológie a tradičné ručné práce, ktoré umožňujú spoločnosti Kizlyar ponúkať spotrebiteľom najlepší produkt, ktorý vyhovuje pomerem kvalita / cena. Dnešný sortiment nožov spoločnosti Kyzliar je tak veľký, že môže poskytnúť vhodný nôž všetkým spotrebiteľom s rôznymi požiadavkami.

Nože sú vyrábané z ruskej nerezovej, uhlíkovej a v neposlednom rade vysoko kvalitnej damascénskej ocele vlastnej produkcie. V základnom prevedení sa používa oceľ 65X 13. Po zakalení na tvrdosť 57-59 HRC umožňuje táto oceľ udržať dlhý čas vynikajúce rezné vlastnosti. Čepele nožov sú odlišné vďaka návratu k tradíciám, ktoré zahŕňajú zdobenie rôznymi dekoratívnymi motívmi, ktorými môžu byť scény z lovu, obrázky divokých zvierat a vtákov, alebo tradične štylizovaný rastlinný motív. Ďalej môže byť každý výrobok zdobený striebrom, alpakou alebo čiernený. Pre každý nôž alebo šabľu sa jednotlivo vyrába puzdro, ktoré môže byť taktiež zdobené tradičnými motívmi.

Nože sú vyrábané z prírodných materiálov, ktorých odtieň zafarbenie sa môže kus od kusu líšiť. Tiež leptanie či gravírovanie čepele je čo kus to originál.

Firma Kizlyar je výrobca nožov prvotriednej kvality, preverené mnohými rokmi užívania ich produktov po celom svete, či už lovci, trappery, špeciálnymi jednotkami, alebo napríklad samotným prezidentom Ruskej federácie. Pokiaľ zháňate nôž, ktorý nezničíte a ktorý budú používať aj vaši potomkovia, alebo ak zháňate darček pre poľovníkov či rybárov a chcete mu urobiť naozaj radosť nejakým výnimočným darčekom, ktorý bude zároveň aj užitočný, potom sú nože Kizlyar pre vás tou správnou voľbou.

 
 
peta 20.05.2014 01:00:21 
Ma to v hrusce na rukojeti dirku? thx.
 
 
Karel Bukovský PRODUCT MANAGER 20.05.2014 08:21:05 
Ano, všechny Stalkery od Kizlyaru mají v hrušce rukojeti dírku pro řemínek.
 
Odkazy k produktu:
 
 
Nôž Kizlyar Stalker Combat
Nôž Kizlyar Stalker Combat
Nôž Kizlyar Stalker Combat
Nôž Kizlyar Stalker Combat
 
 
Info o výrobcovi
Kizlyar
Kizlyar web
Dalšie produkty
Najpredávanejšie
1.Nôž Kizlyar Korshun
2.Nôž Kizlyar Korshun Pila
3.Nôž Kizlyar Stalker Combat
4.Nôž Kizlyar Phoenix-2
5.Nôž Kizlyar Kondor
6.Nôž Kizlyar Orlan
7.Nôž Kizlyar Voron-3
8.Nôž Kizlyar Korshun-3
9.Nôž Kizlyar KO-1 leather
10.Nôž Kizlyar KO-1 wood
Čo je nové?
Nůž Kizlyar NR-18 green
Nůž Kizlyar NR-18 green
103,46 €