najväčší predajca nožov Kizlyar v ČR a na Slovensku

CZSKDE
Kategória
 
Výrobcovia
Informácie
O firmě Kizlyar
O firmě AiR Company
Typy čepelí
Typy výbrusu nožů
Typy záměrných křížů
Akcie / Zľavy
Nôž Kizlyar Khazar
Nôž Kizlyar Khazar
115,00 €
97,75 €
Viac... 
Články
Anonymní přispěvatel
Moje SVT40
Tomáš Schneider
Výroba Kizlyar - videa
 

Nôž Kizlyar Biker-2 black SRT Z50

Výrobca:
Kizlyar 
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
Skladom
Merná jednotka:
 
Pův.cena bez DPH:
57,85 € 
Zľava:
15% 
Cena bez DPH:
49,17 € 
Cena s DPH:
59,50 € 
 
Množstvo:
 
Kúpiť
- 15%
 
 
Celková cena za dopravu a platbu bude u tohto produktu 10,- €. Pri nákupe tovaru výrobcu Kizlyar v celkovej cene nad 96,15 € s DPH je doprava ZADARMO po celom Slovensku!
 
 
Základný popis produktu:

Biker-2 je menšia verzia noža Biker-1. Čepeľ je černená a ostrie je z väčšej časti zúbkované. Zámok typu "liner lock" je zárukou perfektného uzamknutie čepele.

Verzia Z50 je vyrobená z francúzskej nerezovej ocele Z50.

Parametre:
Celková dĺžka:194 mm
Dĺžka čepele:82 mm
Hrúbka čepele:3.8 mm
Materiál čepele:Z50 (tvrdost 58 HRC)
Váha noža:140 g
Rukoväť:polymer
Puzdro:bez pouzdra

Nože Kizlyar sú vyrábané spoločnosťou, ktorá nesie názov podľa mesta Kizlyar, v ktorom sídli. Mesto samotné leží v dagestanskej republike, ktorá sa geograficky rozprestiera medzi Kaspickým morom a centrálnou časťou Kaukazu. Dagestan je od známy svojim umením spracovávanie kovu a dreva, vyrezávaním do kostí a kameňa, výrobou kobercov, šperkárstvom a výrobou zbraní.

Spoločnosť Kizlyar je v súčasnej dobe považovaná za jednu z vedúcich spoločností na trhu v oblasti remeselne vyrábaných nožov a chladných zbraní v Rusku. Všetky modely nožov, dýk a šablí sú vyrábané ručne s použitím tradícií kaukazských strelcov z minulých storočí. Nože Kizlyar majú veľmi širokú oblasť použitia, a to od poľovníkov, rybárov, turistov, vojenského personálu, špeciálnych jednotiek až po zberateľov a domácnosti. Na výrobu nožov sa používajú najmodernejšie technológie a tradičné ručné práce, ktoré umožňujú spoločnosti Kizlyar ponúkať spotrebiteľom najlepší produkt, ktorý vyhovuje pomerem kvalita / cena. Dnešný sortiment nožov spoločnosti Kyzliar je tak veľký, že môže poskytnúť vhodný nôž všetkým spotrebiteľom s rôznymi požiadavkami.

Nože sú vyrábané z ruskej nerezovej, uhlíkovej a v neposlednom rade vysoko kvalitnej damascénskej ocele vlastnej produkcie. V základnom prevedení sa používa oceľ 65X 13. Po zakalení na tvrdosť 57-59 HRC umožňuje táto oceľ udržať dlhý čas vynikajúce rezné vlastnosti. Čepele nožov sú odlišné vďaka návratu k tradíciám, ktoré zahŕňajú zdobenie rôznymi dekoratívnymi motívmi, ktorými môžu byť scény z lovu, obrázky divokých zvierat a vtákov, alebo tradične štylizovaný rastlinný motív. Ďalej môže byť každý výrobok zdobený striebrom, alpakou alebo čiernený. Pre každý nôž alebo šabľu sa jednotlivo vyrába puzdro, ktoré môže byť taktiež zdobené tradičnými motívmi.

Firma Kizlyar je výrobca nožov prvotriednej kvality, preverené mnohými rokmi užívania ich produktov po celom svete, či už lovci, trappery, špeciálnymi jednotkami, alebo napríklad samotným prezidentom Ruskej federácie. Pokiaľ zháňate nôž, ktorý nezničíte a ktorý budú používať aj vaši potomkovia, alebo ak zháňate darček pre poľovníkov či rybárov a chcete mu urobiť naozaj radosť nejakým výnimočným darčekom, ktorý bude zároveň aj užitočný, potom sú nože Kizlyar pre vás tou správnou voľbou.

 
----- žiadne komentáre k produktu nie sú k dispozícii -----
Odkazy k produktu:
 
 
----- žiadna videá k produktu nie sú k dispozícii -----
Nôž Kizlyar Biker-2 black SRT Z50
Nôž Kizlyar Biker-2 black SRT Z50
Nôž Kizlyar Biker-2 black SRT Z50
Nôž Kizlyar Biker-2 black SRT Z50
Nôž Kizlyar Biker-2 black SRT Z50
Nôž Kizlyar Biker-2 black SRT Z50
Nôž Kizlyar Biker-2 black SRT Z50
 
 
Info o výrobcovi
Kizlyar
Kizlyar web
Dalšie produkty
Najpredávanejšie
1.Nôž Kizlyar NSK Sterkh
2.Nôž Kizlyar Irbis wood
3.Nôž Kizlyar NSK Sterkh elastron
4.Nôž Kizlyar Biker-2 black SRT Z50
5.Nôž Kizlyar Biker-2 wood FE
6.Nôž Kizlyar Irbis
7.Nôž Kizlyar Bars
Čo je nové?
Nôž Kizlyar Scorpion suvenirny
Nôž Kizlyar Scorpion suvenirny
30,38 €