najväčší predajca nožov Kizlyar v ČR a na Slovensku

CZSKDE
Kategória
 
Výrobcovia
Informácie
O firmě Kizlyar
O firmě AiR Company
Typy čepelí
Typy výbrusu nožů
Typy záměrných křížů
Akcie / Zľavy
Nôž Kizlyar Biker-2 black SRT Z50
Nôž Kizlyar Biker-2 black SRT Z50
80,00 €
68,25 €
Viac... 
Články
Anonymní přispěvatel
Moje SVT40
Tomáš Schneider
Výroba Kizlyar - videa
 

Nôž Kizlyar Korshun

Výrobca:
Kizlyar 
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
Skladom
Merná jednotka:
 
Cena bez DPH:
127,07 € 
Cena s DPH:
153,75 € 
 
Množstvo:
 
Kúpiť
 
 
UPOZORNENIE: U tohto tovaru je doprava na Slovensku i ČR ZADARMO!
 
 
Základný popis produktu:

Ide o jeden z najpopulárnejších vojenských nožov Kizlyar. Tento nôž sa ukázal byť najviac populárny pre ruské jednotky špeciálneho určenia vďaka geometrii a viacúčelnosti a vynikajúcim rezným vlastnostiam. Svoj bojový krst si prekonal v tvrdých bojoch v horách na juhu Ruska. Po vzore SPECNAZ a OMON si ho kupovali za svoje peniaze aj radoví vojaci. Čepeľ je frézovaná z jedného kusa 6 mm hrubej ruskej 65X13 ocele.

Celá čepeľ je potiahnutá čiernou ochranou povrchovou úpravou znižujúci odrazené svetlo. Každý nôž je označený sériovým číslom.

Nôž je dodávaný s koženýmpuzdrom vyztuženým polymérom.

Parametre:
Celková dĺžka:290 mm
Dĺžka čepele:163 mm
Hrúbka čepele:5.5 mm
Materiál čepele:65X13 (tvrdost 58 HRC)
Váha noža:282 g
Rukoväť:Elastron G
Puzdro:ABS polymer + koža

Nože Kizlyar sú vyrábané spoločnosťou, ktorá nesie názov podľa mesta Kizlyar, v ktorom sídli. Mesto samotné leží v dagestanskej republike, ktorá sa geograficky rozprestiera medzi Kaspickým morom a centrálnou časťou Kaukazu. Dagestan je od známy svojim umením spracovávanie kovu a dreva, vyrezávaním do kostí a kameňa, výrobou kobercov, šperkárstvom a výrobou zbraní.

Spoločnosť Kizlyar je v súčasnej dobe považovaná za jednu z vedúcich spoločností na trhu v oblasti remeselne vyrábaných nožov a chladných zbraní v Rusku. Všetky modely nožov, dýk a šablí sú vyrábané ručne s použitím tradícií kaukazských strelcov z minulých storočí. Nože Kizlyar majú veľmi širokú oblasť použitia, a to od poľovníkov, rybárov, turistov, vojenského personálu, špeciálnych jednotiek až po zberateľov a domácnosti. Na výrobu nožov sa používajú najmodernejšie technológie a tradičné ručné práce, ktoré umožňujú spoločnosti Kizlyar ponúkať spotrebiteľom najlepší produkt, ktorý vyhovuje pomerem kvalita / cena. Dnešný sortiment nožov spoločnosti Kyzliar je tak veľký, že môže poskytnúť vhodný nôž všetkým spotrebiteľom s rôznymi požiadavkami.

Nože sú vyrábané z ruskej nerezovej, uhlíkovej a v neposlednom rade vysoko kvalitnej damascénskej ocele vlastnej produkcie. V základnom prevedení sa používa oceľ 65X 13. Po zakalení na tvrdosť 57-59 HRC umožňuje táto oceľ udržať dlhý čas vynikajúce rezné vlastnosti. Čepele nožov sú odlišné vďaka návratu k tradíciám, ktoré zahŕňajú zdobenie rôznymi dekoratívnymi motívmi, ktorými môžu byť scény z lovu, obrázky divokých zvierat a vtákov, alebo tradične štylizovaný rastlinný motív. Ďalej môže byť každý výrobok zdobený striebrom, alpakou alebo čiernený. Pre každý nôž alebo šabľu sa jednotlivo vyrába puzdro, ktoré môže byť taktiež zdobené tradičnými motívmi.

Nože sú vyrábané z prírodných materiálov, ktorých odtieň zafarbenie sa môže kus od kusu líšiť. Tiež leptanie či gravírovanie čepele je čo kus to originál.

Firma Kizlyar je výrobca nožov prvotriednej kvality, preverené mnohými rokmi užívania ich produktov po celom svete, či už lovci, trappery, špeciálnymi jednotkami, alebo napríklad samotným prezidentom Ruskej federácie. Pokiaľ zháňate nôž, ktorý nezničíte a ktorý budú používať aj vaši potomkovia, alebo ak zháňate darček pre poľovníkov či rybárov a chcete mu urobiť naozaj radosť nejakým výnimočným darčekom, ktorý bude zároveň aj užitočný, potom sú nože Kizlyar pre vás tou správnou voľbou.

 
----- žiadne komentáre k produktu nie sú k dispozícii -----
Odkazy k produktu:
 
 
Nôž Kizlyar Korshun
Nôž Kizlyar Korshun
Nôž Kizlyar Korshun
Nôž Kizlyar Korshun
Nôž Kizlyar Korshun
Nôž Kizlyar Korshun
Nôž Kizlyar Korshun
 
 
Info o výrobcovi
Kizlyar
Kizlyar web
Dalšie produkty
Najpredávanejšie
1.Nôž Kizlyar Korshun
2.Nôž Kizlyar Stalker Combat
3.Nôž Kizlyar Voron-3
4.Nôž Kizlyar Korshun-3
5.Nôž Kizlyar KO-1 leather
6.Nôž Kizlyar Militari
7.Nôž Kizlyar KO-1 wood black
8.Nůž Kizlyar NR-18
9.Nôž Kizlyar KO-2 wood black
10.Nôž Kizlyar Rubezh
Čo je nové?
Nůž Kizlyar Botlich
Nůž Kizlyar Botlich
141,25 €