najväčší predajca nožov Kizlyar v ČR a na Slovensku

CZSKDE
Kategória
 
Výrobcovia
Informácie
O firmě Kizlyar
O firmě AiR Company
Typy čepelí
Typy výbrusu nožů
Typy záměrných křížů
Akcie / Zľavy
Nôž Kizlyar Biker-2 black SRT Z50
Nôž Kizlyar Biker-2 black SRT Z50
80,00 €
68,25 €
Viac... 
Články
Anonymní přispěvatel
Moje SVT40
Tomáš Schneider
Výroba Kizlyar - videa
 

Nôž Kizlyar Sh-8

Výrobca:
Kizlyar 
Dostupnosť:
Skladom
Merná jednotka:
 
Cena bez DPH:
130,51 € 
Cena s DPH:
157,92 € 
 
Množstvo:
 
Kúpiť
 
 
UPOZORNENIE: U tohto tovaru je doprava na Slovensku i ČR ZADARMO!
 
 
Základný popis produktu:

Nôž Kizlyar Sh-8 kombinuje najlepšie vlastnosti vojenských, loveckých a outdoorových nožov v jednom. Pôvodne bol navrhnutý pre ruských výsadkárov, nôž je ľahší ako iné taktické nože a čepeľ bola špeciálne zakalená pre maximálnu húževnatosť, silu a držanie ostria. Táto verzia má ostrie vyleštené do vysokého lesku, full-tang vystupuje na konci rukoväte.

Rukoväť je z neklouzajícího materiálu Elastron-G, s veľkou záštitou pre ochranu prstov. Nôž je dodávaný s puzdrom nového typu, ktoré tvorí jadro z odolného polyméru, zvrchu pokrytého kožou.

Parametre:
Celková dĺžka:290 mm
Dĺžka čepele:163 mm
Hrúbka čepele:4.7 mm
Materiál čepele:65X13 (tvrdost 58 HRC)
Váha noža:313 g
Rukoväť:Elastron G
Puzdro:ABS polymer + koža

Nože Kizlyar sú vyrábané spoločnosťou, ktorá nesie názov podľa mesta Kizlyar, v ktorom sídli. Mesto samotné leží v dagestanskej republike, ktorá sa geograficky rozprestiera medzi Kaspickým morom a centrálnou časťou Kaukazu. Dagestan je od známy svojim umením spracovávanie kovu a dreva, vyrezávaním do kostí a kameňa, výrobou kobercov, šperkárstvom a výrobou zbraní.

Spoločnosť Kizlyar je v súčasnej dobe považovaná za jednu z vedúcich spoločností na trhu v oblasti remeselne vyrábaných nožov a chladných zbraní v Rusku. Všetky modely nožov, dýk a šablí sú vyrábané ručne s použitím tradícií kaukazských strelcov z minulých storočí. Nože Kizlyar majú veľmi širokú oblasť použitia, a to od poľovníkov, rybárov, turistov, vojenského personálu, špeciálnych jednotiek až po zberateľov a domácnosti. Na výrobu nožov sa používajú najmodernejšie technológie a tradičné ručné práce, ktoré umožňujú spoločnosti Kizlyar ponúkať spotrebiteľom najlepší produkt, ktorý vyhovuje pomerem kvalita / cena. Dnešný sortiment nožov spoločnosti Kyzliar je tak veľký, že môže poskytnúť vhodný nôž všetkým spotrebiteľom s rôznymi požiadavkami.

Nože sú vyrábané z ruskej nerezovej, uhlíkovej a v neposlednom rade vysoko kvalitnej damascénskej ocele vlastnej produkcie. V základnom prevedení sa používa oceľ 65X 13. Po zakalení na tvrdosť 57-59 HRC umožňuje táto oceľ udržať dlhý čas vynikajúce rezné vlastnosti. Čepele nožov sú odlišné vďaka návratu k tradíciám, ktoré zahŕňajú zdobenie rôznymi dekoratívnymi motívmi, ktorými môžu byť scény z lovu, obrázky divokých zvierat a vtákov, alebo tradične štylizovaný rastlinný motív. Ďalej môže byť každý výrobok zdobený striebrom, alpakou alebo čiernený. Pre každý nôž alebo šabľu sa jednotlivo vyrába puzdro, ktoré môže byť taktiež zdobené tradičnými motívmi.

Nože sú vyrábané z prírodných materiálov, ktorých odtieň zafarbenie sa môže kus od kusu líšiť. Tiež leptanie či gravírovanie čepele je čo kus to originál.

Firma Kizlyar je výrobca nožov prvotriednej kvality, preverené mnohými rokmi užívania ich produktov po celom svete, či už lovci, trappery, špeciálnymi jednotkami, alebo napríklad samotným prezidentom Ruskej federácie. Pokiaľ zháňate nôž, ktorý nezničíte a ktorý budú používať aj vaši potomkovia, alebo ak zháňate darček pre poľovníkov či rybárov a chcete mu urobiť naozaj radosť nejakým výnimočným darčekom, ktorý bude zároveň aj užitočný, potom sú nože Kizlyar pre vás tou správnou voľbou.

 
 
666 18.05.2015 18:35:20 
Zdravím,má i tento nůž své seriové číslo?Díky.
 
 
Karel Bukovský PRODUCT MANAGER 18.05.2015 21:51:04 
Dobrý den, vůbec si nemohu vzpomenout jestli má nebo nemá reg.číslo, a jelikož jsou teď tyto nože kompletně vyprodány, tak bych odpověděl hned jak dorazí další zásilka zboží.
 
 
666 21.05.2015 15:53:04 
Díky,těším se!
 
 
666 25.05.2015 13:41:43 
Dobrý den,vidím,že je opět na skladě-má sériovku?Děkuji U.
 
 
Karel Bukovský PRODUCT MANAGER 26.05.2015 11:42:47 
Omlouvám se, trochu jsem zapomněl odpovědět - ano, nože Sh-8 reg.číslo mají.
 
Odkazy k produktu:
 
 
----- žiadna videá k produktu nie sú k dispozícii -----
Nôž Kizlyar Sh-8
Nôž Kizlyar Sh-8
Nôž Kizlyar Sh-8
Nôž Kizlyar Sh-8
Nôž Kizlyar Sh-8
Nôž Kizlyar Sh-8
Nôž Kizlyar Sh-8
Nôž Kizlyar Sh-8
Nôž Kizlyar Sh-8
Nôž Kizlyar Sh-8
 
 
Info o výrobcovi
Kizlyar
Kizlyar web
Dalšie produkty
Najpredávanejšie
1.Nôž Kizlyar Scorpion M hand
2.Nôž Kizlyar T-1
3.Nôž Kizlyar Sh-8
4.Nôž Kizlyar Anchar
5.Nôž Kizlyar Strepet-2
6.Nôž Kizlyar Akula-2 hand
7.Nôž Kizlyar Gurza-2
8.Nôž Kizlyar Sterkh-1 black
9.Nôž Kizlyar Glukhar
10.Nôž Kizlyar Terek-2
Čo je nové?
Sekáč Kizlyar Buran
Sekáč Kizlyar Buran
141,25 €