najväčší predajca nožov Kizlyar v ČR a na Slovensku

CZSKDE
Kategória
 
Výrobcovia
Informácie
O firmě Kizlyar
O firmě AiR Company
Typy čepelí
Typy výbrusu nožů
Typy záměrných křížů
Akcie / Zľavy
Nôž Kizlyar Phoenix
Nôž Kizlyar Phoenix
144,23 €
137,02 €
Viac... 
Články
Anonymní přispěvatel
Moje SVT40
Tomáš Schneider
Výroba Kizlyar - videa
 

Nôž Kizlyar Stalker wood

Výrobca:
Kizlyar 
Dostupnosť:
Skladom
Merná jednotka:
 
Cena bez DPH:
104,58 € 
Cena s DPH:
126,54 € 
 
Množstvo:
 
Kúpiť
 
 
UPOZORNENIE: U tohto tovaru je doprava na Slovensku i ČR ZADARMO!
 
 
Základný popis produktu:

Bojový nôž ruských špeciálnych jednotiek s názvom STALKER. Táto obmedzená séria pre fajnšmekrov je s drevenou rukoväťou ojedinelej konštrukcie, tvorenou piatimi drevenými krúžkami, prekladanými koženým krúžkom.

Dĺžka čepele - 166mm, dĺžka noža - 290mm, najširšia hrúbka čepele - 4mm! V základnom prevedení sa používa oceľ 65X 13. Po zakalenie na tvrdosť 57 - 59 HRC umožňuje táto oceľ udržať dlhú dobu vynikajúce rezné vlastnosti. Nôž je napríklad schopný prebodnúť štandardné kevlarovou nepriestrelnú vestu. V súčasnej dobe sa manufaktúra orientuje ako na produkciu tradičných kaukazských zbraní, tak aj na výrobu súčasných nožov, za použitia moderných technológií a materiálov. Veky overená kaukazská tradičná technológia výroby bodných a rezných zbraní umožňuje nožom v klasickom aj military štýle byť na vrchole popularity vo všetkých kontinentoch sveta.

Parametre:
Celková dĺžka:290 mm
Dĺžka čepele:166 mm
Hrúbka čepele:4.8 mm
Materiál čepele:65X13 (tvrdost 58 HRC)
Váha noža:307 g
Rukoväť:kroužky z kavkazského ořechu
Puzdro:ABS polymer + koža

Nože Kizlyar sú vyrábané spoločnosťou, ktorá nesie názov podľa mesta Kizlyar, v ktorom sídli. Mesto samotné leží v dagestanskej republike, ktorá sa geograficky rozprestiera medzi Kaspickým morom a centrálnou časťou Kaukazu. Dagestan je od známy svojim umením spracovávanie kovu a dreva, vyrezávaním do kostí a kameňa, výrobou kobercov, šperkárstvom a výrobou zbraní.

Spoločnosť Kizlyar je v súčasnej dobe považovaná za jednu z vedúcich spoločností na trhu v oblasti remeselne vyrábaných nožov a chladných zbraní v Rusku. Všetky modely nožov, dýk a šablí sú vyrábané ručne s použitím tradícií kaukazských strelcov z minulých storočí. Nože Kizlyar majú veľmi širokú oblasť použitia, a to od poľovníkov, rybárov, turistov, vojenského personálu, špeciálnych jednotiek až po zberateľov a domácnosti. Na výrobu nožov sa používajú najmodernejšie technológie a tradičné ručné práce, ktoré umožňujú spoločnosti Kizlyar ponúkať spotrebiteľom najlepší produkt, ktorý vyhovuje pomerem kvalita / cena. Dnešný sortiment nožov spoločnosti Kyzliar je tak veľký, že môže poskytnúť vhodný nôž všetkým spotrebiteľom s rôznymi požiadavkami.

Nože sú vyrábané z ruskej nerezovej, uhlíkovej a v neposlednom rade vysoko kvalitnej damascénskej ocele vlastnej produkcie. V základnom prevedení sa používa oceľ 65X 13. Po zakalení na tvrdosť 57-59 HRC umožňuje táto oceľ udržať dlhý čas vynikajúce rezné vlastnosti. Čepele nožov sú odlišné vďaka návratu k tradíciám, ktoré zahŕňajú zdobenie rôznymi dekoratívnymi motívmi, ktorými môžu byť scény z lovu, obrázky divokých zvierat a vtákov, alebo tradične štylizovaný rastlinný motív. Ďalej môže byť každý výrobok zdobený striebrom, alpakou alebo čiernený. Pre každý nôž alebo šabľu sa jednotlivo vyrába puzdro, ktoré môže byť taktiež zdobené tradičnými motívmi.

Firma Kizlyar je výrobca nožov prvotriednej kvality, preverené mnohými rokmi užívania ich produktov po celom svete, či už lovci, trappery, špeciálnymi jednotkami, alebo napríklad samotným prezidentom Ruskej federácie. Pokiaľ zháňate nôž, ktorý nezničíte a ktorý budú používať aj vaši potomkovia, alebo ak zháňate darček pre poľovníkov či rybárov a chcete mu urobiť naozaj radosť nejakým výnimočným darčekom, ktorý bude zároveň aj užitočný, potom sú nože Kizlyar pre vás tou správnou voľbou.

 
 
Aleš 27.07.2015 12:58:54 
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli je tento nůž i v provedení s černěným ostřím?
 
 
Karel Bukovský PRODUCT MANAGER 27.07.2015 14:04:51 
Dobrý den, Stalker wood se pokud vím nikdy s černěným ostřím nedělal, nebo alespoň si nevzpomínám, že bychom jej někdy viděli. Mějte se fajn. kb
 
 
Pavel Toman 01.01.2016 20:19:30 
--- Příspěvek smazán z důvodu porušení zásad slušného chování ---
 
Odkazy k produktu:
 
 
----- žiadna videá k produktu nie sú k dispozícii -----
Nôž Kizlyar Stalker wood
Nôž Kizlyar Stalker wood
Nôž Kizlyar Stalker wood
Nôž Kizlyar Stalker wood
Nôž Kizlyar Stalker wood
Nôž Kizlyar Stalker wood
Nôž Kizlyar Stalker wood
Nôž Kizlyar Stalker wood
Nôž Kizlyar Stalker wood
 
 
Info o výrobcovi
Kizlyar
Kizlyar web
Dalšie produkty
Najpredávanejšie
1.Nôž Kizlyar Korshun
2.Nôž Kizlyar Korshun Pila
3.Nôž Kizlyar Stalker Combat
4.Nôž Kizlyar Phoenix-2
5.Nôž Kizlyar Kombat
6.Nôž Kizlyar Stalker leather
7.Nôž Kizlyar Stalker wood
8.Nôž Kizlyar Kondor
9.Nôž Kizlyar Stalker
10.Nôž Kizlyar Orlan
Čo je nové?
Nôž Kizlyar K-5
Nôž Kizlyar K-5
61,15 €